W dniu 2 czerwca 2016 r. został rozstrzygnięty  Powiatowy Konkurs Ekologiczny dla klas I-III  „Rodzinny wypoczynek w mieleckich lasach” organizowany przez  Szkołę Podstawową w Tuszowie Narodowym filia w Grochowym oraz Nadleśnictwo Mielec. Celem konkursu było poznanie sposobów i miejsc leśnego wypoczynku,  propagowanie spędzania wolnego czasu w kontakcie z przyrodą oraz rozwijanie zdolności plastycznych i zainteresowań przyrodniczych dzieci. Z naszej szkoły zostało wytypowanych 6 prac uczniów z klas I-III. Nagrodę  otrzymała uczennica Michalina  Porębska z klasy IIb, a wyróżnienie  uczennica Amelia Rogala z klasy I. Serdecznie im gratulujemy.

k.wypoczynek w mieleckich lasach1 k.wypoczynek w mieleckich lasach2 k.wypoczynek w mieleckich lasach3 k.wypoczynek w mieleckich lasach4 k.wypoczynek w mieleckich lasach5