W dniu 24 listopada 2023 r. został rozstrzygnięty Wojewódzki Konkurs Plastyczny „Zawsze Razem” zorganizowany przez Wojewódzką Stację Sanitarno-Epidemiologiczną w Rzeszowie i Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Rzeszowie dla uczniów klas I-III. Celem Konkursu było promowanie i kształtowanie wśród dzieci postaw prozdrowotnych, promowanie zdrowego stylu życia oraz uwrażliwianie na potrzeby słabszych i chorych. Na Konkurs wpłynęło 498 prac z województwa podkarpackiego z 81 szkół. W Konkursie z naszej szkoły wzięli udział uczniowie z klasy II, ponieważ klasa realizuje w tym roku program „Zawsze razem”. Na Konkurs zgodnie z regulaminem zostały wysłane 3 prace, które wykonały: Zofia Dydo, Kinga Raś i Nadia Rogala. Miło nam poinformować, że praca uczennicy Zofii Dydo otrzymała wyróżnienie. Zosia nagrodę odebrała 5 grudnia 2023r. w Wojewódzkiej Stacji Sanitarno- Epidemiologicznej w Rzeszowie. Serdecznie gratulujemy sukcesu. Opracowała Marta Szeliga.