23 marca w Bukowsku odbył się Finał Wojewódzki w Unihokeju chłopców w Igrzyskach dzieci. Do rywalizacji przystąpiło 9 najlepszych szkół z województwa podkarpackiego. Drużyny zostały podzielone na 3 grupy po 3 zespoły. SP Gawłuszowice trafiła na SP Stobierna 1 wygrywając 1:0. W drugim meczu z SP 7 Krosno przegraliśmy 2:3 i tym samym zajęliśmy 2 miejsce w grupie, co umożliwiło nam grę w barażu o możliwość gry w finale. Po wyrównanych meczach wygraliśmy z SP 5 Dębica 3:1 i przegraliśmy z SP Żurawica 1:4, natomiast zespół z SP 5 Dębica wygrał z SP Żurawica 4:1 i tym samym w grupie barażowej 3 zespoły uzyskały taką samą liczbę punktów, więc zadecydowała ilość strzelonych bramek. Ostatecznie nasza szkoła zajęła 6 miejsce. Skład : Konrad Świtek, Kacper Sokół, Jakub Peret, Sebastian Porębski, Michał Burdzel, Gabriel Czech, Bartłomiej Stachowicz, Bartłomiej Perc, Adrian Ślusarz. Trenerzy: pan Norbert Jachowicz i pan Grzegorz Nelec. Gratulacje chłopcy, gratulacje trenerzy i powodzenia w przyszłym roku!