22 marca w Woli Mieleckiej odbył się finał powiatowy w piłce siatkowej chłopców w Igrzyskach Dzieci (klasy 4-6). Mistrzowie swoich półfinałów czyli SP Gawłuszowice, SP 3 Mielec, SP Wadowice Górne oraz gospodarze SP Wola Mielecka rywalizowali o miejsca medalowe. Szkoły zagrały systemem ”każdy z każdym”. Drużyna z naszej szkoły wygrała dwa mecze, ulegli jedynie zespołowi z SP Wadowice Górne i tym samym nasi chłopcy zostali wicemistrzami powiatu mieleckiego w piłce siatkowej. Duże gratulacje dla drużyny i trenera pana Norberta Jachowicza. Brawo!
Skład drużyny:
Konrad Świtek, Kacper Sokół, Jakub Peret, Jakub Galas, Jerzy Piątek, Natan Ozimek, Szymon Staszko, Michał Burdzel, Bartosz Helowicz, Jakub Majocha, Wojciech Leśniak.