SP Gawłuszowice z kolejnym AWANSEM do Finału Wojewódzkiego w Unihokeju. Tym razem w Igrzyskach Młodzieży. 9 grudnia odbył się Półfinał Wojewódzki w unihokeju dziewcząt w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej ( klasy 7-8). Do rywalizacji przystąpiło 7 szkół: SP Padew Narodowa, SP Gawłuszowice, SP 5 Dębica, SP Pustków, SP Komorów, SP Harasiuki, SP 3 Tarnobrzeg. Po bardzo wyrównanym poziomie trzy najlepsze szkoły zapewniły sobie awans do finału wojewódzkiego i tym samym do dziewiątki najlepszych szkół w województwie.
Tabela końcowa :
1. SP 5 Dębica
2. SP Gawłuszowice
3. SP Pustków
4. SP Padew Narodowa
5. SP Tarnobrzeg
6. SP Harasiuki
8. SP Komorów
Reprezentacja szkoły:
Kamila Zych, Wiktoria Matyka, Lena Kwaśniej, Karolina Helowicz , Karolina Konieczna , Julianna Dąbrowska, Michalina Porębska, Agnieszka Kobiałka, Gabriela Mazur, Weronika Maziarz. Trenerzy: Grzegorz Nelec , Norbert Jachowicz