Czwartek 24 czerwca był Dniem Sportu połączonym z Dniem Dziecka dla klas 4-8 w naszej szkole. Wielką zagadką była pogoda, ze względu na doskwierające wszystkim kilkudniowe upały. Pomimo tego udało się uczniom wziąć udział w różnych formach grupowych zabaw, rozgrywek i konkurencjach sportowych prowadzonych pod kierunkiem wuefistów oraz pod opieką nauczycieli. Rywalizacja rozpoczęła się klasowym przeciąganiem liny. Został rozegrany klasowy turniej unihokeja oraz koszykówki. Dzieci również rywalizowały w grach i zabawach: „dwa ognie”, tenis stołowy, piłkarzyki oraz szachy. Nie wynik był w tym dnu najważniejszy. Liczyła się rozrywka, umiejętność współpracy, ruch i aktywność fizyczna 😊 Całość świetnej zabawy i zdrowej rywalizacji dopełnił słodki poczęstunek w postaci lodów, za które bardzo dziękujemy sponsorowi Panu Januszowi Szwarackiemu z Froneri Polska Sp. z o.o. z Mielca. Opracował Norbert Jachowicz

Drukuj