W czwartek 7 marca odbyło się spotkanie przedszkolaków z Panem Dzielnicowym z Komisariatu Policji w Tuszowie Narodowym. Pan Policjant przypomniał zagadnienia dotyczące bezpieczeństwa dzieci w przedszkolu i w domu, a także opowiedział przedszkolaczkom jak dbać o bezpieczeństwo własne i innych, oraz do kogo zwracać się o pomoc w sytuacji zagrożenia. Dzieci dowiedziały się na czym polega praca policjanta i miały możliwość obejrzenia i przymierzenia akcesoriów, w które wyposażony był Pan Dzielnicowy. Na zakończenie spotkania wykonano pamiątkowe zdjęcia, a Pan Policjant wręczył dzieciom odblaski. Było to bardzo ciekawe i pouczające spotkanie. Dziękujemy Panu Dzielnicowemu!
Opracowała Maria Bik

p1_Easy-Resize.com p2_Easy-Resize.com p3_Easy-Resize.com p4_Easy-Resize.com p5_Easy-Resize.com p7_Easy-Resize.com