2 grudnia 2021 r. do dzieci z oddziałów 5 i 6- latków gościły panią Karolinę Kawalec specjalizującą się w fotografii. Wizyta naszego gościa była związana z poznawaniem przez dzieci różnych zawodów. Pani fotograf opowiedziała przedszkolakom o swojej pracy. Pokazała dzieciom zdjęcia, zapoznała je z podstawowymi pojęciami związanymi z fotografią. Dzieci bardzo chętnie słuchały opowieści, odpowiadały na pytania i same zadawały wiele pytań. Miały również okazję obejrzeć profesjonalny sprzęt fotograficzny i wcielić się w rolę fotografa. Na zakończenie spotkania oczywiście nie mogło zabraknąć profesjonalnej sesji zdjęciowej oraz  wspólnego grupowego zdjęcia. Dzieci wręczyły Pani Karolinie podziękowanie za ciekawe spotkanie oraz przekazanie cennych informacji na temat zawodu fotografa. Opracowała U. Wąsik

Drukuj