Wypełniona sala gimnastyczna, wiele ciekawych pytań, a potem szał zbierania autografów i robienia zdjęć – tak przebiegła wizyta piłkarzy Stali Mielec w Szkole Podstawowej w Gawłuszowicach.
W dniu 11 listopada 2017 roku piłkarze FKS Stal Mielec w składzie : Arkadiusz Górka, Mateusz Cholewiak, Szymon Przystalski, Tomasz Libera wraz trenerem bramkarzy Bogusławem Wyparło spotkali się z uczniami naszej szkoły. Licznie zgromadzeni na sali gimnastycznej uczniowie szkoły podstawowej oraz gimnazjum zadawali gościom pytania dotyczące ich codziennej pracy w klubie,  zagadnień związanych ze sportem a w szczególności z piłką nożną oraz treningami. Pytania zadawane przez dzieci były też zaskakujące, często dotyczące życia prywatnego zawodników. Goście swoją postawą promowali nie tylko zdrowy styl życia, ale również podkreślali jak ważne jest to, co jemy. Bardzo dziękujemy naszym sportowcom i życzymy, aby osiągnęli w swoim życiu same sukcesy.

p6 p5 p4 p2 p3 p1