„Kto czyta książki żyje dwa razy dłużej” – ten cytat towarzyszył nam podczas spotkania z autorką powieści dla dzieci p. Renatą Bik. Autorka książki „Tajemnice zaczarowanego lasu” spotkała się z dziećmi klas 0-III, aby opowiedzieć o swojej książce i zdradzić im tajniki swojego warsztatu pisarskiego. Pisarka przeczytała fragmenty swojej książki, zachęcając uczniów do zagłębiania się w świat fantazji poprzez sięganie po literaturę, a także przenoszenia własnych myśli i wyobraźni na papier. Pani Renata przeprowadziła dzieciom quiz wiedzy o baśniach, który uczniowie zdali na piątkę. Na zakończenie każdy z uczniów mógł liczyć na autograf i krótką, indywidualną rozmowę z przybyłym gościem. Dziękujemy za wizytę. Opracowała Anita Zych.

pisarz8 pisarz6 pisarz7 pisarz5 pisarz 4 pisarka3 pisarka2 pisarka1