W ramach rozwijania dziecięcych zainteresowań 14 marca 2023 r. dzieci z oddziałów przedszkolnych oraz uczniowie klas I-III uczestniczyli w interaktywnych warsztatach z płetwonurkiem. Zajęcia przeprowadziła pani Małgorzata Kania- płetwonurek z Mieleckiego Klubu Płetwonurków Chimera. Pani Małgorzata podzieliła się swoją pasją do nurkowania, podróżowania i fotografowania. Dzieci i uczniowie mieli okazję oglądać filmy i zdjęcia podwodnego świata, poznać sprzęt do nurkowania i przymierzyć strój płetwonurka. Pani Małgorzata zapoznała wszystkich z zasadami bezpiecznego nurkowania oraz sposobami komunikowania się pod wodą. To spotkanie dostarczyło dzieciom i uczniom mnóstwo wrażeń i emocji. Mamy nadzieję, że w przyszłości niejeden z naszych wychowanków spróbuje nurkować i pokocha przebywanie pod wodą tak jak nasz gość. Opracowała Anna Lubera

Drukuj