W czwartkowe przedpołudnie dzieci z oddziałów 5 i 6-latków odwiedziła siatkarka Pani Dorota Burdzel. Pani Dorota w ciekawy sposób opowiedziała dzieciom o przebiegu swojej kariery sportowej, którą rozpoczęła już jako mała dziewczynka, w swoim rodzinnym mieście Zamościu. Grała od najmłodszych  lat w różnych klubach zarówno w Polsce, jak i za granicą. Przywiozła ze sobą liczne medale, koszulki klubowe oraz pamiątki w formie zdjęć i wycinków z gazet. Pani Dorota przybliżyła przedszkolakom zasady gry w siatkówkę i pokazała podstawowe odbicia. Zachęcała również dzieci do uprawiania sportu, zdrowego odżywiania się i aktywności fizycznej. Dziękujemy Pani Dorocie za poświęcony czas i interesujące zajęcia.
Opracowały: Urszula Wasik i Anna Lubera