SP Gawłuszowice wicemistrzami powiatu mieleckiego w Tenisie Stołowym z awansem do finału rejonowego. 6 lutego w SP 6 Mielec odbył się finał powiatowy w Tenisie Stołowym w Igrzyskach Dzieci chłopców i dziewcząt. Frekwencja dopisała zarówno u chłopców i dziewcząt. Rywalizowało 9 najlepszych szkół wśród chłopców oraz 7 wśród dziewcząt. Bardzo dobry występ zanotowali chłopcy z naszej szkoły zdobywając 2 miejsce, co dało im awans do dalszych rozgrywek. Dobry występ i cenne doświadczenie zdobyły dziewczyny zajmując 5 miejsce w finale powiatowym. Skład dziewcząt: Karolina Miś, Emilia Drzymała. Skład chłopców: Kacper Sokół, Konrad Świtek, Michał Burdzel. Duże gratulacje i powodzenia w kolejnym etapie.