SP Gawłuszowice czwartą drużyna w powiecie w koszykówce chłopców w Igrzyskach Dzieci. 6 kwietnia w SP 11 Mielec odbył się finał powiatowy w koszykówce chłopców gdzie spotkały się 4 najlepsze szkoły z powiatu mieleckiego, mistrzowie i wicemistrzowie półfinałów. Pomimo czwartego miejsca nasi uczniowie zaprezentowali się bardzo dobrze w rywalizacji z uczniami grającymi na co dzień w lidze koszykówki, łapiąc cenne doświadczenie w rywalizacjach sportowych i szkolnych.
Tabela końcowa:
1 miejsce SP 9 Mielec
2 miejsce SP 11 Mielec
3 miejsce SP Malinie
4. miejsce SP Gawłuszowice
Szkołę reprezentowali : Kacper Sokół, Sebastian Porębski , Adrian Ślusarz, Konrad Świtek, Michał Burdzel , Jerzy Piątek, Bartosz Helowicz , Bartłomiej Perc, Jakub Galas, Eryk Sałek, Gabriel Czech. Trener: pan Norbert Jachowicz. Gratulujemy!