Święta tuż, tuż, więc 2 grudnia w naszych grupach sześciolatków zorganizowałyśmy dzieciom świąteczne warsztaty florystyczne z udziałem mamy Zuzi Kopeć, pani Anity. W miłej, świątecznej atmosferze przedszkolaki odkrywały swoje talenty plastyczne, a pod pilnym okiem pani Anity zamieniły się w prawdziwych artystów, wykazując przy tym wiele pomysłowości i kreatywności. Tematem warsztatów były skrzaty świąteczne. Do zrobienia uroczych postaci wykorzystaliśmy gałązki drzew i krzewów iglastych oraz choinkowe ozdoby przyniesione przez dzieci. I tak powstały urocze, jakże dziś popularne stworki. Zajęcia okazały się naprawdę mile spędzonym czasem, podczas którego dzieci pracowały, jednocześnie świetnie się bawiąc. Skrzaty stanęły przed wejściem do naszej szkoły i będą stanowić świąteczną dekorację. Opracowały: Urszula Wąsik i Paulina Polechońska

Drukuj