W dniach 21 i 22 stycznia swoje święto obchodzą wszystkie babcie i wszyscy dziadkowie. Babcia i Dziadek są dla dzieci najważniejszymi osobami i bardzo potrzebnymi. Babcia i Dziadek to słowa, kojarzące się każdemu z ciepłem, miłością i wszystkim co dobre.  Ze względu na pandemię nie mogła odbyć się w szkole uroczysta akademia dla babć i dziadków. Mimo tego, uczniowie klas 1-3 wspólnie ze swoimi wychowawcami przygotowali w czasie zajęć drobne upominki – laurki oraz uczyli się wierszyków i piosenek.

KOCHANE BABCIE I DRODZY DZIADKOWIE
Z okazji Waszego Święta pragniemy złożyć najserdeczniejsze życzenia. By zawsze towarzyszyło Wam zdrowie, radość i pogoda ducha. Życzymy Wam spełnienia wszystkich marzeń, miłości, uznania oraz szacunku w otaczającej Was codzienności. Jednocześnie dziękujemy za troskę, ciepło i miłość, które otrzymujemy od Was i zapraszamy do wysłuchania piosenek.

Kochające Was wnuczęta