Tak nierealne stało się rzeczywiste… tak abstrakcyjne stało się realistyczne…
Z przyjemnością informujemy, że konkurs plastyczny pt. „Wirus komputerowy w 3D” został rozstrzygnięty! Uczestnikami konkursu byli uczniowie klas IV – VIII naszej szkoły. Otrzymaliśmy od Was 30 modeli wirusa komputerowego. Celem konkursu było zainteresowanie uczniów tematyką bezpieczeństwa w sieci, a także zdobywanie i poszerzanie wiedzy o zagrożeniach związanych z Internetem. Z przyjemnością oglądaliśmy kreatywne pomysły młodych uczestników konkursu. Mamy nadzieję, że nasi uczniowie dalej będą rozwijać swoje talenty plastyczne. Takiej kreatywności możemy im tylko pozazdrościć! Po długich naradach jury konkursowe wyłoniło jeden model wirusa komputerowego, który otrzymał miano „Grand Prix” oraz wybrało po jednej zwycięskiej pracy z każdej klasy. Dodatkowo komisja konkursowa wyróżniła kilka najbardziej twórczych prac. Gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu niekonwencjonalnych i oryginalnych pomysłów oraz dużej wyobraźni i kreatywności. Zwycięzców poznamy 24 czerwca 2021 r. Wszystkie modele wirusów komputerowych możecie obejrzeć w galerii poniżej.

Drukuj