W dniu 13.06.2018 r. odbyła się VII edycja projektu realizowanego przez Poradnię Psychologiczno – Pedagogiczną w Mielcu, który miał formę gry leśnej „Tajemniczy zawód”- „BUDUJEMY MOSTY”. Celem projektu było inspirowanie uczniów szkół gimnazjalnych do planowania własnej kariery zawodowej, przygotowanie do trafnego wyboru zawodu, poznanie wiadomości na temat różnych zawodów oraz rozwijanie kreatywności i samodzielnego myślenia. Wśród 12 gimnazjów reprezentowanych przez sześcioosobowe zespoły (5 uczniów i opiekun) najlepsza okazała się drużyna z naszego gimnazjum. Zwycięska reprezentacja w składzie: Dominik Głogowski, Ewa Gołda, Michał Miś, Dawid Sowa, Klaudia Tyniec oraz Pani Magdalena Łanucha – szkolny pedagog, brała udział w różnych konkurencjach łączących w sobie zarówno elementy merytoryczne związane z tajemniczym zawodem, jak i ciekawe zadania sprawnościowe. Nasi uczniowie sięgnęli po najwyższą nagrodę jaką był Puchar Dyrektora Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej w Mielcu oraz zasłużony tytuł: „Primus Inter Pares” („Pierwszy Wśród Równych Sobie”). Kulminacyjnym momentem projektu było zbudowanie własnego mostu, po którym musiał przejechać testowy samochód. Zdrowa rywalizacja i miła atmosfera panująca podczas gry była dużą motywacją do działania. Wszyscy zgodnie stwierdzili, że czas spędzony przy realizacji tego przedsięwzięcia był dla nich wielką przygodą. Gratulujemy!

zbt1 zbt2 zbt3 zbt4 zbt5 zbt6 zbt7