W dniu 13 lutego br. Na zakończenie karnawału odbył się w naszej szkole bal. Zabawę rozpoczynały przedszkolaki, oraz dzieci z klas 0-III. Sala gimnastyczna zapełniła się pięknymi postaciami z bajek, baśni i filmów. Stroje były barwne, oddawały nawet najdrobniejsze szczegóły wybranej postaci. Po południu bawili się uczniowie klas IV-VII oraz gimnazjaliści. Profesjonalną oprawę muzyczną i oświetleniową oraz zabawę przy największych tanecznych przebojach zapewnił nam DJ Mateusz. Wszyscy wytrwale tańczyli, brali udział w zabawach i konkursach, a w przerwach łasuchowali do woli, gdyż przygotowane stoły uginały się od pysznych kanapek przygotowanych przez Rodziców oraz kojącego zmęczenie napitku w postaci herbaty. W śród atrakcji balu był pokaz tańca towarzyskiego w wykonaniu absolwentów naszej szkoły i uczniów gimnazjum oraz poczta walentynkowa, która uszczęśliwiła wszystkich zakochanych i nie tyko, ozdobnymi, walentynkowymi kartkami. Zabawa karnawałowa roztańczyła nawet tych najwstydliwszych. Wszyscy uczestnicy doskonale się bawili. W wyśmienitych humorach, trochę zmęczeni i z nutką niedosytu wracaliśmy do domów myśląc o kolejnym karnawale za rok.

1b-3 1bt 2b-1 2bt 3b-1 3bt 4b-1 4bt 5b-1