W ramach Tygodnia Profilaktyki i Promocji Zdrowia ♥️ uczniowie klas I-III zaprezentowały stroje owocowo-warzywne. Klasa II przedstawiła inscenizację kukiełkową do piosenki „Zatańczyły witaminy”. Uczniowie klasy III a recytowali wiersz „Na straganie” i poczęstowali całą społeczność szkolną zrobionymi przez siebie marchewkowymi chipsami. Wychowawczynie klas I-III omówiły zasady zdrowego żywienia na przykładzie zrobionej przez dzieci gazetki o zdrowiu. Uczniowie z klasy II pochwalili się zdrowym drugim śniadaniem „Bez słodyczy”. Klasa I b wykonała  pracę plastyczną  pt. „Tak dla owoców i warzyw”. Klasa I a i III b zorganizowały „Aktywny poranek” na sali gimnastycznej, pokazując innym jak ważne jest rozpoczęcie dnia od ćwiczeń fizycznych. Po aktywnym poranku uczniowie klasy III b przygotowali tortillę pełną witamin oraz zdrowe kanapki. Uczniowie chętnie brali udział w zajęciach na temat zdrowego stylu życia. Dziękujemy wychowawczyniom za wkład w przeprowadzenie tak urozmaiconych zajęć o zdrowiu.