W dniu 12 listopada 2019 r. w Padwi Narodowej odbył się Finał Powiatowy w Unihokeju Dziewcząt w ramach rozgrywek Igrzysk Dzieci. Do rywalizacji przystąpiło 5 szkół z powiatu mieleckiego, SP. Padew Narodowa, SP Gawłuszowice, SP Borowa, SP Gliny Małe, SP Tuszów Narodowy. Drużyny zagrały systemem ,,każdy z każdym”. Dwa najlepsze zespoły zapewniły sobie awans do Półfinału Wojewódzkiego. Miło nam poinformować że nasza Szkoła kolejny raz zapewniła sobie awans i będzie reprezentować powiat mielecki w dalszych rozgrywkach. Klasyfikacja końcowa:
1. miejsce – SP Padew Narodowa 6 pkt
2. miejsce – SP Gawłuszowice 5 pkt
3. miejsce – SP Gliny Małe 4 pkt
4. miejsce – SP Tuszów Narodowy 3 pkt
5. miejsce – SP Borowa 2 pkt
Nasza szkołę reprezentowały: Kamila Zych, Lena Kwaśnik, Gabriela Mazur, Julia Dąbrowska, Wiktoria Matyka, Karolina Kozioł, Martyna Mądry, Paulina Ślusarz, Małgorzata Książek, Oliwia Konieczna, Weronika Maziarz. Gratulujemy zawodniczkom i trenerowi panu Norbertowi Jachowiczowi!