Jednym z najpopularniejszych walentynkowych zwyczajów, bez którego trudno sobie wyobrazić Dzień Zakochanych, jest niewątpliwie poczta walentynkowa. W tygodniu poprzedzającym walentynki uczniowie naszej szkoły, którzy chcieli wyrazić uczucia swoim sympatiom, wrzucali kartki walentynkowe do specjalnie przygotowanego pudełka. 14 lutego walentynkowi listonosze roznosili w szkole miłosną korespondencję i wręczali ją adresatom. W tym wyjątkowym dniu wybrano również w każdej klasie „Walentynki” i „Walentych”. Ten jedyny w swoim rodzaju tytuł otrzymali:
,,0’’5-latki – Julia Książek i Jakub Galas
,,0’’6-latki – Emilia Drzymała i Adrian Ślusarz
Klasa I – Zuzanna Łuszcz oraz Eryk Sałek
Klasa II – Mateusz Zieliński, Paulina Ślusarz
Klasa III a – Wiktoria Mazur i Kacper Peret
Klasa III b – Mateusz Dąbrowski, Kamila Janeczek
Klasa IV – Julia Kiełb oraz Bartłomiej Babula
Klasa V – Kacper Krzyżek i Natalia Morytko
Klasa VI – Weronika Gaj, Kamil Kurdziel oraz Kacper Pezda
W godzinach popołudniowych odbyła się dyskoteka z okazji Dnia Zakochanych. Przy rytmach muzyki dyskotekowej bawili się uczniowie klas 4-6. Tańce przeplatane były licznymi zabawami w celu urozmaicenia tego święta. Wszyscy uczestnicy zabawy walentynkowej otrzymali słodziutkie i smaczne upominki! Zabawa była udana choć stosunkowo krótka…

w1 w2 w3 w4