Dziękujemy Tobie, Mikołaju święty,
Że choć jesteś w niebie tak bardzo zajęty,
Przyszedłeś ucieszyć wszystkie dzieci w szkole,
Więc Ci dziękujemy, stojąc tutaj w kole!

W czwartek 6 grudnia przybył do naszej szkoły długo wyczekiwany gość – św. Mikołaj. Najpierw odwiedził najmłodsze dzieci czyli przedszkolaków, które powitały Go wierszami i piosenkami. Następnie zawitał do uczniów klas I-III, którzy zebrali się wspólnie na korytarzu i witali Mikołaja bardzo gorąco śpiewem i recytacjami. Zanim rozdał prezenty jednych pochwalił, innych zachęcał  do obietnicy poprawy. Znał wszystkich bardzo dobrze, jakby na co dzień przebywał wśród nas. Po obdarowaniu  prezentami młodszych uczniów  Mikołaj poszedł do starszych dzieci z naszej szkoły. Odwiedził wszystkich i wszystkich obdarował, za co otrzymał wielkie podziękowania i zaproszenie na przyszły rok. Był to dzień niezwykłej radości i wspólnego świętowania. Mikołaj mógł rozdać tak dużo słodkich prezentów dzięki aktywności Rady Rodziców i niżej wymienionym Sponsorom:
BS Mielec O/Tuszów Narodowy,
Pan Grzegorz Świątek,
Pan Tomasz Stępień – Apteka w Gawłuszowicach,
Pan Dariusz Kuroń – Centrum Handlowe Gawłuszowice,
Pan Damian Sokół,
Dom Weselny „Frezja”,
Pani Barbara Antoń – Salon Fryzjerski „Basia”,
Pan Waldemar i Pan Piotr Konieczni,
„Tucz-Bor” Borowa,
Pan Robert Wrzosek – InterRisk ubezpieczenia,
Pan Sylwester Peret -„Per Dach”,
Zakład Metalowy „Drozdowski”,
Pan Wojciech Bryg – weterynarz
Pan Piotr Kopeć – Przedsiębiorstwo Wielobranżowe „Barko”,
Pan Wiktor Cebula „One Solution”,
Pan Karol Serafin „Ks-Pol” Firma Usługowa,
„Andrex” Brzyście,
Państwo Agata i Stanisław Mieszkowiczowie,
Pani Małgorzata Kwiatkowska z Borowej.
Dziękujemy! Opracowała Marta Szeliga

1_Easy-Resize.com 2_Easy-Resize.com 3_Easy-Resize.com 4_Easy-Resize.com 5_Easy-Resize.com 6_Easy-Resize.com 7_Easy-Resize.com