Święty Mikołaj znany jest przede wszystkim jako wielki przyjaciel dzieci, który co roku obdarowuje je wspaniałymi prezentami. Z niecierpliwością czekamy na jego przybycie. W naszej szkole wszystkie dzieci i te małe i te duże zasłużyły na upominki, co potwierdził przybyły 6 grudnia św. Mikołaj, przynosząc ze sobą wypchany po brzegi worek z prezentami.
Od samego rana w szkole panowała uroczysta atmosfera. Na dolnym holu stała piękna choinka, a w klasach przedszkolaki i uczniowie ubrani na czerwono, w mikołajkowych czapkach oczekiwali niecodziennego Gościa. Najwięcej emocji i radości św. Mikołaj wywołał u dzieci z oddziałów przedszkolnych oraz u najmłodszych uczniów naszej szkoły. Dzieci zachwycone Jego wizytą śpiewały piosenki, tańczyły i recytowały wierszyki. Św. Mikołaj zawitał też do starszych uczniów, gdzie był również bardzo wyczekiwany. Wszystkie dzieci otrzymały słodkie upominki. Była to również niezwykła okazja do zrobienia sobie pamiątkowego zdjęcia ze św. Mikołajem.
Miło jest otrzymywać prezenty, a jeszcze milej jest móc obdarowywać innych, dlatego zawsze o tym pamiętajmy. Do następnego roku drogi Święty Mikołaju!