W czwartek 21 marca dzieci z oddziału przedszkolnego 3-4 latków radośnie spędziły czas w Sali Zabaw Kulkoland w Mielcu. Celem wycieczki było rozwijanie i doskonalenie sprawności ruchowej, zręczności oraz orientacji przestrzennej, a także kształtowanie umiejętności współdziałania w grupie rówieśniczej poprzez wspólną zabawę. Dużą frajdą dla dzieci była ogromna konstrukcja składająca się z labiryntu przejść oraz zjeżdżalnie, basen z piłeczkami i mini pojazdy. Ponadto dzieci miały okazję uczestniczyć w interesujących zabawach zorganizowanych przez animatorów. Niezwykłą niespodzianką było spotkanie z bajkową postacią- Olafem, który wręczył dzieciom dyplomy za świetną zabawę i wzorowe zachowanie w Sali Zabaw Kulkoland. Każdy kto poczuł zmęczenie, mógł odpocząć przy wspólnym stole, częstując się pysznymi ciasteczkami i herbatką. Pełni niezapomnianych wrażeń i emocji dzieci pożegnały się z bajkowym miejscem i wróciły do przedszkola.
Opracowała Maria Bik