Dnia 6 czerwca 2016 roku odbyło się rozstrzygnięcie konkursu na najładniejszy zeszyt w klasie II a i II b. Celem konkursu było promowanie estetycznego prowadzenia zeszytów i dbałości o graficzny kształt pisma oraz kształtowanie nawyków pozytywnego stosunku do obowiązków szkolnych. Konkurs zorganizowały i przeprowadziły wychowawczynie klas II a i II b – pani Lucyna Dec i pani Regina Staszczak. Konkurs trwał przez cały rok szkolny. Zeszyty były kontrolowane od września 2015 roku. Uczniowie byli co miesiąc informowani, które zeszyty są najbardziej staranne i zawsze mieli możliwość poprawić swoje wyniki. W klasach wyłoniono uczniów, którzy prowadzą zeszyty starannie i estetycznie. Ich pismo jest czytelne, przejrzyste, utrzymane w liniaturze. W zeszytach jest jak najmniej skreśleń, błędów i śladów korektora.
Najładniejsze zeszyty posiadają:
Klasa II a: Wiktoria Mazur, Lena Kwaśnik, Noelia Małek, Kamila Zych, Wiktoria Matyka.
Klasa II b: Kamila Janeczek, Michalina Porębska, Julia Dąbrowska, Filip Babula, Karolina Helowicz.
Komisja wyłoniła wśród wyróżnionych uczniów zwycięzców. Pierwsze miejsce w klasie II a zajęła Noelia Małek, w klasie II b Kamila Janeczek.
Opracowała: Lucyna Dec