IMG_7384[1]We wtorek  24 listopada w szkole podstawowej odbyła się zabawa andrzejkowa. Po trzeciej lekcji zabawę rozpoczęły klasy 0 – III, a uczniowie klas IV – VI bawili się po południu od 16.00 do 18.30. Zarówno dzieci młodsze jak i starsze bawiły się doskonale. Były różne wróżby: losowanie i dowiadywanie się kim zostaną w przyszłości; poznawanie imion, być może, przyszłych mężów i żon; zabawa z butami i wiele innych. Nauczyciele zwracali uwagę dzieciom, że wróżby to tylko zabawa i nie należy traktować ich poważnie. Wielu uczniów było pięknie przebranych. Wszyscy wspólnie się bawili i tańczyli przy muzyce. Mamy przygotowały dla dzieci pyszne kanapki. Na buziach uczniów widać było uśmiech i zadowolenie.