31 maja odbył się finał powiatowy w zawodach „Baw się z nami” dla uczniów klas III i młodszych w ramach Igrzysk Dzieci. Zawody składały się z siedmiu konkurencji (biegowych, skocznościowych, rzutowych oraz strzałów na bramkę). Do rywalizacji przystąpili uczniowie z: SP Gawłuszowice, SP Malinie, SP 9 Mielec, SP 2 Mielec, SP Radomyśl Wielki, SP Wola Mielecka. Drużyny rywalizowały każda z każdą. Najlepszy zespołem okazali się uczniowie z naszej szkoły i tym samym awansowali do finału rejonowego, na którym będzie reprezentować powiat mielecki. Brawo Gawłuszowice!
Tabela końcowa:
1 miejsce – SP Gawłuszowice 39 pkt
2 miejsce – SP Malinie 33 pkt
3 miejsce – SP 9 Mielec 21,5 pkt
4 miejsce – SP Radomyśl Wielki 21 pkt
5 miejsce – SP 2 Mielec 18,5 pkt
6 miejsce – SP Wola Mielecka 18 pkt
Zwycięski skład:
Milena Kagan, Jakub Galas, Jakub Majocha, Natan Ozimek, Karolina Burdzel, Mateusz Matyka, Natalia Jamborska, Hubert Markowski, Weronika Sałdyga, Maja Mądziel
Do zawodów uczniów przygotowali: Pani Marta Szeliga, Pani Krystyna Załucka, Pani Anita Zych-Tymuła, Pan Norbert Jachowicz

Drukuj