SP Gawłuszowice wicemistrzami powiatu mieleckiego w czwórboju lekkoatletycznym 17 maja na stadionie Stali Mielec w Mielcu zostały przeprowadzone zawody z czwórboju lekkoatletycznego. Udany wstęp zanotowali nasi uczniowie zdobywają wicemistrzostwo powiatu w Igrzyskach Dzieci w kategorii chłopców Nasz zespół : Michał Burdzel, Bartosz Helowicz, Kacper Sokół, Konrad Świtek, Adrian Ślusarz, Jakub Galas. Dobry występ zanotowały również nasze uczennice w składzie: Karolina Miś, Justyna Wieczerzak, Milena Kagan, Emilia Drzymała, Zuzanna Pezda, Natalia Jamborska. Dzień później w trójboju lekkoatletycznym wzięli udział również uczniowie naszej szkoły w składzie: Jakub Majocha, Szymon Staszko, Szymon Moryto, Piotr Kołcz, Wojciech Leśniak, Bartłomiej Wojnarowski, zajmując piąte miejsce w finale powiatowym. Startowały równie nasze uczennice w składzie: Karolina Burdzel, Daria Dziewit, Martyna Serafin, Magdalena Adamska. Duże brawa dla drużyn. Opracował Norbert Jachowicz

Drukuj