Tegoroczny Dzień Dziecka i Sportu w naszej szkole upłynął pod znakiem dobrej zabawy. Na dzieci, z okazji ich święta, czekało mnóstwo atrakcji przygotowanych przez wychowawców. Najpierw odbyły się konkurencje sportowe na świeżym powietrzu. Były to wyścigi rzędów oraz tak bardzo lubiane przeciąganie liny. Starsi uczniowie brali udział w międzyklasowych rozgrywkach w: koszykówkę, unihokeja, tenisa stołowego, „piłkarzyki”. Emocji i zabawy było bardzo dużo. W grupie uczniów klas I – III odbył się „Pokaz Talentów”. Chętni uczniowie zaprezentowali swoje zdolności i umiejętności w różnych dziedzinach. Jedni pokazali swoją sprawność ruchową: skoki przez skakanki, triki z piłkami. Były również pokazy taneczne oraz umiejętności wokalne. Dwie uczennice zademonstrowały sposób wykonania świeczek zapachowych, płynu do kąpieli i mydełka zapachowego. Odbył się również pokaz robienia kwiatów z koralików. Wszystkich zachwyciła dziewczynka „Guma”, która mając nogi założone na szyję rysowała postać na kartce papieru. Na zakończenie odbyła się dyskoteka przy muzyce znanych przebojów. Dzieci z oddziałów przedszkolnych bawiły się i tańczyły przy dźwiękach pianina, na którym grał Pan Krzysztof, malowały kolorową kredą na chodniku i budowały „miasto marzeń”. Oczywiście nie zabrakło ulubionych przez przedszkolaków zabaw z chustą animacyjną. Jedną z atrakcji tego dnia był słodki poczęstunek, wszyscy otrzymali lody i soczki. Za słodkości serdecznie dziękujemy sponsorom: Panu Januszowi Szwarackiemu z Froneri Polska Sp. z o.o. z Mielec oraz Panu Jerzemu Kiliańskiemu ze Spółdzielni Ogrodniczo – Pszczelarskiej z Tarnobrzega.