Koniec października i związana z nim atmosfera melancholii i nostalgii, przypominają nam o święcie Wszystkich Świętych. Tematyka życia, przemijania, śmierci i relacji człowieka z nimi zastała przedstawiona na uroczystym apelu pt. „Życie nasze zmienia się, ale się nie kończy”, który odbył się w Szkole Podstawowej, w dniu 28 października 2016r. Apel został przygotowany przez  harcerzy z 23 Drużyny Harcerskiej oraz przez uczniów naszej szkoły, z klasy V i VI pod opieką pani Bożeny Tymuły. Wszyscy wysłuchaliśmy historii święta Wszystkich Świętych i jego symboliki, pięknych, nastrojowych wierszy i refleksji nad ludzką egzystencją. Ważnym problemem poruszanym przez występujących była pustka po stracie bliskich oraz potrzeba okazywania im pamięci. Na uroczystości panował nastrój skupienia i uwagi.

wssp1 wssp2 wssp3 wssp4 wssp5 wssp6 wssp7 wssp9wssp7