Konkurs pt. „Nasza piękna Historia” odbył się w naszej szkole w dniach  od 24.10.2016r-10.11.2016r.

Cele konkursu:
1. Rozwijanie umiejętności artystycznych dzieci i młodzieży, wykorzystywanie różnych technik plastyczno- technicznych.
2. Rozwijanie zainteresowań historią Polski, wydarzeniami historycznymi i dawnymi  władcami naszego kraju.
3. Pogłębianie postaw patriotycznych- miłości do naszej ojczyzny.

Wyniki konkursu:

„Królowie  i rycerze”- Szkoła Podstawowa
I miejsce: Dąbrowska Julia kl. IIIb, Mazur Wiktioia kl. IIIa, Łyczak Kacper kl.IIIa
II miejsce: Dąbrowska Katarzyna kl „0”, Matyka Wiktoria kl. IIIa, Małek Noelia kl. IIIa
III miejsce: Zych Kamila kl. IIIa, Myjak Michał kl. IIIa, Babula Julia kl. IIIa
Wyróżnienia: Porębska Michalina, Antoń Konrad, Racławski Maciej, Sałek Eryk, Stachowicz Bartosz, Konieczna Karolina.

„ Wydarzenia Historyczne”
I miejsce: Mazur Emilia k. V
II miejsce: Sokalska Justyna kl. V
III miejsce: Kwaśnik Lena kl. IIIa
Wyróżnienia: Ślusarz Adrian, Kłoda Milena.
Komisja konkursowa oceniła 35 prac konkursowych, biorąc pod uwagę zgodność historyczną, technikę wykonania oraz samodzielność wykonania prac.

konkurs-ojczyznakonkurs-ojczyzna1 konkurs-ojczyzna-2

Opracowała Bożena Tymyła