konkbozekol2016Dnia 5 stycznia 2017 r. odbyło się rozdanie nagród uczniom gimnazjum, którzy wzięli udział w szkolnym konkursie plastycznym pod hasłem: „Ekologiczna ozdoba świąteczna” zorganizowanym przez panią Lidię Ślęczkę oraz panią Renatę Bartkowicz. Wzięło w nim udział 15 uczniów. Techniki prac były dowolne, jednak warunek dotyczył doboru materiałów naturalnych – ekologicznych. Autorzy wykazali się niebywałą pomysłowością oraz precyzją podczas wykonywania ozdób świątecznych. Prace oceniało niezależne jury, w skład którego weszły panie, uczące w szkole podstawowej. Uczestnikom przyznano trzy główne miejsca oraz trzy wyróżnienia. Pozostali uczniowie otrzymali nagrody pocieszenia.
Uczniowie nagrodzeni:
I miejsce – Karolina Kowalska
II miejsce – Damian Załucki
III miejsce – Aleksandra Bartkowicz
Wyróżnienia: Łukasz Załucki, Michał Miś, Mateusz Załucki
Organizatorzy składają wszystkim gratulacje oraz liczą na większe zainteresowanie w przyszłości podobnymi konkursami.