Uczeń klasy Ib Daniel Krzyżek, podczas tegoroczych ferii zimowych brał udział w Szachowej Mieleckiej Lidze Szkolnej i zajął I miejsce. Udało mu się to osiągnąć pomimo bardzo wysokiego poziomu oraz dużej konkurencji dzieci z rocznika 2010 i 2011. W zawodach brali udział szachiści nie tylko z okolic Mielca, ale też Tarnobrzega oraz Rzeszowa. 23 marca odbył się jeden z największych turniejów szachowych na Podkarpaciu – Turniej o Puchar Burmistrza Sędziszowa Małopolskiego, w którym udział wzięło 76 uczestników z całego województwa. W tym turnieju Daniel uzyskał wysoką czwartą lokatę. Serdecznie gratulujemy Danielowi dotychczasowych osiągnięć oraz życzymy sukcesów w zbliżających się Mistrzostwach Polski.

sz1_Easy-Resize.com