11 lutego 2020 r. odbył się finał powiatowy w koszykówce dziewcząt w ramach Igrzysk Dzieci. Do rywalizacji przystąpiło trzy najlepsze szkoły w powiecie mieleckim, zwycięzcy – półfinałów: SP Gawłuszowice, SP 2 Mielec i SP Przecław. Zespoły zagrały systemem ,,każdy z każdym” W pierwszym meczu, po trochę pechowej drugiej połowie, przegraliśmy z SP 2 Mielec. Drugi wygrany mecz z SP Przecław dał naszej drużynie dziewcząt II miejsce w powiecie mieleckim. Serdecznie gratulujemy zawodniczkom i trenerowi Norbertowi Jachowiczowi.
Wyniki:
SP Gawłuszowice – SP 2 Mielec 13:14
SP 2 Mielec – SP Przecław 20:13
SP Gawłuszowice – SP Przecław 28:5

Tabela końcowa :
1. miejsce – SP 2 Mielec
2. miejsce – SP Gawłuszowice
3. miejsce – SP Przecław

Nasza szkołę reprezentowały:
Kamila Zych, Lena Kwaśnik, Gabriela Mazur, Julia Dąbrowska, Wiktoria Matyka, Karolina Kozioł, Martyna Mądry, Małgorzata Książek, Oliwia Konieczna, Agnieszka Kobiałka, Karolina Helowicz, Weronika Maziarz. Brawo dziewczyny!