LUTY 2023

14 lutego w naszej szkole obchodziliśmy Walentynki. Święto zakochanych spędziliśmy na obdarowywaniu się Walentynkami. Nie zabrakło tego dnia miłych słów, uśmiechów, miłosnych wyznań oraz dobrej zabawy. Niektóre klasy wybrały się do kina i do McDonalda, a wieczorem klasy 4 – 8 bawiły się na dyskotece. Dyskotekę  rozpoczął nasz nauczyciel muzyki Krzysztof Jagusiak, a następnie kontynuował Gabriel Czech. Na dyskotece był ciąg dalszy rozdawania Walentynek, robienie sobie pamiątkowych zdjęć, a w szczególności tańce i super zabawa. Wszyscy bardzo dobrze się bawili.

„Dzień pantofla” – w piątek 24.02.2023 r. każdy mógł pochwalić się swoimi domowymi kapciami. Uczniowie, a nawet nauczyciele, zamiast obuwia zmiennego przynieśli do szkoły swoje domowe pantofle. Przez cały dzień w klasach i na korytarzach można było oglądać kolorowe pantofle, ciepłe bambosze, a nawet grube skarpety. Poza tym wszyscy biorący udział w zabawie nie byli pytani przez nauczycieli. W tym dniu w szkole było wesoło i cieplutko.

MARZEC

Wiosna to najpiękniejsza pora roku, dlatego Pierwszy Dzień Wiosny jest bardzo radosny i wyczekiwany. Pierwszego dnia wiosny uczniowie wyjeżdżają do teatru i będą świętować ten dzień na wyjeździe. Z tego powodu w Naszej Szkole Wiosnę witaliśmy już dzisiaj, dzień wcześniej. Na korytarzach można było spotkać uczniów i nauczycieli przebranych w wiosenne, kolorowe  stroje. Z  uśmiechami na twarzy i nadzieją, że wreszcie zawita tak upragniona wiosna. Uczniowie starszych klas prowadzili lekcje na niektórych przedmiotach, które wcześniej były uzgodnione z nauczycielami. Dzień był bardzo wesoły i atrakcyjny dla uczniów. Na pewno będzie mile wspominany.

W dniach 20, 21 oraz 22 marca 2023 roku samorząd szkolny zorganizował foto budkę wzorując się na aplikacji „Be Real”. W te dni uczniowie naszej szkoły mogli się przebrać we wiosenne, kolorowe, ciekawe stroje Wielu uczniów robiło zdjęcia w tej foto budce. 20 marca, był obchodzony Dzień Wiosny. W ten dzień postanowiono, że zamiast nauczycieli lekcje będą prowadzić uczniowie z klas 7,8. Zadaniem uczniów było ubrać się w kolory wiosenne. Na korytarzach było można zauważyć wiele kolorów. Oczywiście, ci uczniowie, którzy się przebrali, byli zwolnieni z pytania. Atmosfera w tych dniach była niesamowita. Opracowała: Gabriela Skoczylas

KWIECIEŃ

25 kwietnia 2023r.  został zorganizowany Dzień Postaci z Bajki lub Filmu. Uczniowie poprzebierali się za swoich ulubieńców z bajek lub filmów. Było kolorowo i zabawnie.