W dniu 17 czerwca 2019 r. miały miejsce w naszej szkole wybory do Samorządu Uczniowskiego w Szkole Podstawowej, na rok szkolny 2019/2020. Do Szkolnego Samorządu kandydowali uczniowie: Czech Gabriel z kl. III,  Kozioł Karolina z kl. IV, Babula Julia z kl. Va, Porębska Michalina z kl. Vb, Babula Kamil z kl. VI oraz Kłoda Milena z kl. VII. W głosowaniu tajnym wzięli udział wszyscy uczniowie obecni w tym dniu w szkole. Najwięcej głosów otrzymała Karolina Kozioł i objęła funkcję Przewodniczącej Szkoły Podstawowej. Jej zastępcą została Milena Kłoda, skarbnikiem Kamil Babula, sekretarzem Michalina Dąbrowska. Gratulujemy!!! Nowemu Samorządowi i życzymy owocnej współpracy z uczniami i nauczycielami.

1_Easy-Resize.com 2_Easy-Resize.com 3_Easy-Resize.com 4_Easy-Resize.com 5_Easy-Resize.com 6_Easy-Resize.com